Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid – najmocniejsza pama w historii

No Witam Was serdecznie na tym weekendowym spotkaniu.Mam dla Was świeży temat,niczym świeże bułeczki w lidlu codziennie rano.No to tak…poza tym że w pogodzie po staremu to w motoryzacji znowu coś się dzieje,Porsche zaprezentuje na targach w Genewie najszybszą wersję Panamery,a dokładnie Tyrbo S E-Hybrid rozwija moc 680 km,na 100 km/h czekamy 3,4 sekundy ! Napęd trafia na koła poprzez 8- biegową skrzynię PDK.Tak szczerze to nie chce mi się opowiadać jak działa to cale zasilanie elektryczne,ale poprostu napisze Wam konkrety.

Zasięg ? 50 km na jednym ładowaniu,co do spalania to jest ono bardzo minimalne,ponieważ wynosi 2,9 l / 100 km.Hola hola,zapomniałem o prędkości maksymalnej w tym pędzie,no więc prędkość maksymalna w nowej Pamie wynosi 310 km/h.I tu czas na śmiech,bo jest to poziom słynnej 911.Cóż można dodać,napęd na wszystkie koła,cermiczny układ hamulcowy,zawieszenie pneumatyczne,czyli jednym słowem mamy normalne luksusowe coupe,mimo tej ogromnej mocy i tych cyferek.Warto wspomnieć również o cenie,która też już jest wszystkim znana.Pama w wersji TURBO S E-HYBRID w podstawie będzie kosztować około 903 630 zł,dodatkowo dla bardziej wybrednych jest wersja Executive,która zaczyna się na 968 780 zł.

Moi drodzy na dzisiaj to chyba wszystko,natomiast zachowajcie czujność bo jutro u Nas będzie coś specjalnego…..hmmm korci mnie żeby powiedzieć ale to będzie niespodzianka,jutro będziecie wszystko wiedzieć.

Dobranoc

k.

Next Post

Previous Post

1 Comment

  1. hermes belts 19 marca 2018

    I needed to put you the bit of word to help thank you very much again for the striking principles you have discussed on this website. It was quite generous of you to convey publicly what a few individuals could possibly have made available for an e-book to get some profit on their own, primarily given that you might have done it if you wanted. Those advice likewise worked as a fantastic way to know that other people online have the identical dreams similar to mine to know the truth somewhat more in regard to this problem. I believe there are a lot more pleasurable occasions in the future for folks who look into your blog.

© 2019 Speed & Power – blog motoryzacyjny

Theme by Karol Styrna

Scroll Up