Tesla Roadster 2 – bicz na spalinówki !

Elektryczne auta to daleka przyszłość, nigdy nas to nie dosięgnie….Właśnie widzę, na dzień dzisiejszy jak Sami widzieliście SUV Tesli czyli model X w ostatnim odcinku The Grand Tour-a doszczętnie zniszczył sportowe auto czyt. Audi R8  😆 

Ja się pogodziłem z tym że kiedyś spalinówki odejdą do dziada, wiadomo jeszcze trochę minie ale dzisiaj przedstawiam Wam prawdziwy bicz na wszystkie sportowe spalinowe hipersamochody. Oto na Naszego bloga wjeżdża Tesla Roadster 2.

Dane techniczne wyglądają imponująco, ale zanim to – patrzcie jak sobie wygląda <3 Prawdziwa drogowa bestia, która autentycznie zrywa asfalt a to wszystko za sprawą silników elektrycznych…czy baterii (Nie wiem jak to nazwać). Jest grubo, w środku mieszczą się 4 osoby, auto ma specjalnie zaprojektowane opony przez Michelina.

A teraz to, co przyprawia mnie o gęsią skórę….PARAMETRY !! Setka w około 1.9 sekundy…pokażcie mi spalinówkę która schodzi poniżej 2,2 sekundy. Firma z Ameryki mówi że ich auto będzie najszybsze do 160 km/h, więc od świateł do swiateł zniszczycie wszystko co porusza się i jest dopuszczone do ruchu, a nawet jak nie jest to lepiej, przynajmniej nie zostanie upokorzone. Taka jest prawda, czekam na hejty pod tym postem, ale mówię Wam za jakiś czas nie będzie tak śmiesznie, a Ja wolę być po stronie zwycięzcy. Czekam bardzo na Roadstera 2, jak narazie jest to prototyp ale jeździ jest w pełni sprawny, co już imponuje. Zasięg na poziomie 1000 km na jednym ładowaniu to kolejna rzecz, która powinna przemówić Wam do rozsądku. Czekam na Wasze komentarze, może i nie podoba Wam się że to elektryk…ale przyznajcie wygląda za*ebiście. Dzięki że wpadliście i do następnego.

*A już jutro sprawdzajcie Naaszego fanpage’a, mamy dla Was coś specjalnego i to na żywo ! 3majcie się | Cześć.

 

k.

Next Post

Previous Post

© 2019 Speed & Power – blog motoryzacyjny

Theme by Karol Styrna

Scroll Up